Jewel Blast Dragon - No Wifi

Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAMMYY

Jewel Blast Dragon - No Wifi indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Jewel Blast Dragon oyununda, eşleştirme becerilerinizin her birini kullanarak oyun alanında hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Jewel Blast Dragon indirmesi ve tüm dünyada oynaması ücretsiz popüler bir eşleştirme oyunudur. Oyunun her bir seviyesinde kazancınızı artırarak ilerlemeye hazır olun. Mücevher efsaneleri dünyasına hoş geldiniz ve sevimli balon prensi ve altın ejderha prensesi ile heyecan verici bir macera yaşamaya hazır olun. Mücevherleri ve patlayıcı taşları eşleştirin, seviyeleri geçin ve bulmacaları çözün, sihirli mücevherler dünyasını keşfedin.

En iyi ücretsiz eşleştirme oyunları arsında yer alan Jewel Blast Dragon oyunu ile nefes kesen bir deneyim yaşamaya hazır olun. Düz bir çizgide 3 veya daha fazla taşı istifledikten sonra onları ezebilirsiniz. 4 mücevheri bir sırada eşleştirirseniz, mücevherleri düz yapabilirsiniz. Düz mücevherler bir satır veya sütundaki tüm taşları yok edebilir. T veya L şeklinde 5 mücevheri eşleştirirseniz, bomba mücevherleri oluşturabilirsiniz. Bomba mücevheri etrafındaki tüm mücevherleri yok edebilir. Bir satırda 5 taşı eşleştirirseniz, yel değirmeni mücevherleri yapabilirsiniz. Yel değirmeninin değerli taşı, seçtiği tüm mücevherleri yok edebilir. 2 özel taşı birleştirdiğinizde, seviyeyi geçmenize yardımcı olacak çeşitli güzel efektler yaratabilirsiniz. Bölümdeki tüm engelleri aştığınız ve hedefinize ulaştığınız sürece bölümde ilerlemeye devam edebilirsiniz.

Jewel Blast Dragon indir

Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Jewel Blast Dragon ile akıllı cihazınızda nefes kesen anlar yaşamaya hazır olun. Zengin mod seçeneğiyle dikkatleri üzerine toplayan bu heyecan verici oyunda, zorlu ancak bir o kadar da heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. Üç farklı Jewels Match 3 oyun modu vardır. Oyun modlarının her biri bambaşka bir deneyim sunar. Hazine kontrol noktalarında sizi bekleyen sürprizler olacak. Süper hazinelerin kilidini açmak için zaman sınırlı zorlukları tamamlayın. Ücretsiz hediyelerin her birini değerlendirerek oyun içerisinde hızla ilerleyebilirsiniz. Her gün sürpriz bir hediye sunun.

Sonrasında daha büyük ödüller kazanabilirsiniz. Oyunda her zaman yıldız toplamaya odaklanın. Seviyeyi mükemmel bir şekilde geçtikten sonra zengin bir ödül alacaksınız. Basit ve eğlenceli bir deneyim yaşamak için sizde Jewel Blast Dragon oyununa sahip olabilirsiniz. Dinlenirken ve eğlenirken zorluklarla dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kolay ve eğlenceli bir oyun deneyimi için daha fazla beklemenize gerek yoktur. Kontrolü kolay, oynaması eğlenceli ve güzel çerçevelere sahip bir deneyim yaşayabilirsiniz. Değiştirmek ve eşleştirmek için sadece bir parmağa ihtiyacınız var. Her bir içeriği kullanarak kazancınızı artırmak için sizde Jewel Blast Dragon oyununda yer alın.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Jewel Blast Dragon - No Wifi indir